Yeni BMW 2 Cabrio Türkiye Fiyatı

bmw-2-cabrio-ic-mekan

Bmw 2 Cabrio iç kısımı

Spor araç tutkunları için farklı model seçenekleri sunan lüks otomobil markası BMW tarafından 2 serisi Cabrio modeli için fiyatlar açıklandı.

Ülkemizde hatırı sayılır bir spor otomobil tutkununun olduğu bilinmektedir. Tasarımı ve performansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken BMW 2 serisi Cabrio modeli üstü kapalı durumdayken BMW 2 Coupe modeliyle büyük bir benzerlik taşımaktadır. Bunun yanı sıra üstü açıkken de aracın BMW 1 Cabrio ile aynı benzerlikleri taşıdığı görülüyor.

BMW 2 Cabrio 1.5 Turbo

3 silindirli 1.5 litre hacminde turbo beslemeli güç ünitesini bünyesinde barındıran araç 136 hp güç ve 220 Nm tork değerine sahiptir. Resmi fabrika verilerinde aracın 100 kilometrede ortalama 4.7 litre yakıt tükettiği belirtilmektedir.

Aracın üstü tek bir dokunuşla 20 saniye gibi oldukça kısa bir sürede açılıp kapanabilmektedir.

Tüm bu üstün özelliklere sahip olan dikkat çekici aracın ülkemiz fiyatı ise 122.300 TL olarak belirlenmiştir. Belirtilen bu fiyat her şey dahil aracın anahtar teslim fiyatıdır.

Araçla ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak ve yeni bir BMW 2 Cabrio modeliyle yaza girmek isteyenler için yetkili BMW bayilerine uğramanız tavsiye edilmektedir.

2015 bmw 2 serisi

Bmw 2 serisinin cabrio modeli

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın