Volkswagen Saveiro Surf İlk İnceleme

Volkswagen Saveiro Surf'ü inceliyoruz.

Volkswagen Saveiro Surf’ü inceliyoruz.

Dikkat çekici tasarımı ve alışılmışın dışında görünümüyle resmi tanıtımı yapılan Saveiro Surf adlı model Sao Paulo fuarında detaylı olarak tanıtılması planlanmaktadır. Araç firmanın yeni bir modelidir. Modelin daha önce üretimi yapılan Fox modelinin temelinde yükseldiği çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Rakiplerinden farklı olarak bu araçta tek kabin bulunmaktadır. Piyasada bu özelliğin tüketiciler üzerinde olumsuz bir düşünceye yol açabileceği tahmin ediliyor.

modeli üzerinde birçok donanımı standart olarak barındırmaktadır. Standart olarak sunulan donanımlar tavan çıtası, klima, sürücü ve yolcu için hava yastıkları, ayarlanabilir direksiyon sistemi ve alaşımlı jantlar olarak belirtilmektedir. litrelik motoruyla 101 ve 104 hp şeklinde iki farklı versiyon sunmaktadır. Araçta manuel 5 ileri şanzıman sistemi bulunmaktadır. Ayrıca aracın önden çekişli olacağı da yapılan tanıtımda belirtilmiştir.

çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili her hangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca aracın hangi ülkelerde satışa sunulacağı da bilinmemektedir.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın