Uçan Arabanın Satış Tarihi Açıklandı

aeromobil-kac-para-olacak

Kısa bir süre önce resmi tanıtımı yapılan modeli için süreç hızlandırıldı. Şirket tarafından yapılan son açıklamalarda aracın satışa çıkarılacağı tarih de açıklandı. Otomobil dünyasını yakından takip edenlerin çok daha iyi bileceği üzere araç adını taşımaktadır. Kısa bir zaman öncesine kadar sadece filmlerde ve hikayelerde karşımıza çıkan uçan araçların piyasaya çıkmasına yaklaşık olarak iki yıl kadar bir süre kaldı.

Hem Havada Hem Karada

Aeromobil sahipleri hem havada hem de karada rahatlıkla seyahat edebilecekler. Spor bir tasarıma sahip olan araç şuan için sadece iki kişilik versiyonuyla satışa çıkarılacak. Güvenlik olarak araçta hem otopilot teknolojisi hem de iki adet paraşüt de bulunacaktır.

20 yıldır üzerinde çalışmaların devam ettiği aracın karada 160 kilometre havada ise 200 kilometre hıza ulaşabildiği görülmektedir. olarak 2017 yılı belirlenmiştir. Aracın fiyatı henüz netleşmiş olmasa da yüz binlerce dolar olabileceği tahmin edilmektedir. Şimdiden bu araca sahip olmanın kolay olmayacağını çok açık ve net bir şekilde söyleyebiliriz.

aeromobil ehliyeti

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın