Renault Araç Bakım Hizmetleri

Renault otomobil markası çok uzun yıllardan beri ülkemizde araç satışı yapmakta ve dünya üzerinde olduğu gibi ülkemizde de büyük yeniliklere imza atmaktadır. Günümüzde otomobil severler tarafından Renault marka araçların büyük bir beğeniyle kullanılmaktadır. Özellikle günlük hayatta rahatlıkla görülebileceği üzere 10 yaş üzere Renault araçlar bile sorunsuz bir şekilde trafikte yol alabilmektedirler.

Tüm bunlar hem Renault kalitesinden hem de satış sonrası verilen bakım hizmetlerinden kaynaklandığını söylemek yanlış olmaz. nde net olarak belirlenmiş standartlar yer almaktadır. Bu standartlar çerçevesinde yürütülen iş sonrası müşteri memnuniyeti sorunsuz olarak karşılanabilmektedir.

nde görev alan kişilerin uzmanlıklarına ve sürekli olarak eğitimlerine büyük bir önem verilmektedir. Yapılan işlerde ve değiştirilen parçalarda ise 2 yıl garanti hizmeti sunuluyor. Yetkili servis bünyesinde değişimi yapılan tüm parçalar orijinal Renault ürünleri olup kesinlikle başka bir markanın yedek parçası kullanılmamaktadır. nde ise kişiler kesinlikle her hangi bir sürprizle karşılaşmamaktadırlar. İşlemler yapılmadan önce fiyatlar ilk baştan belli olmakta ve araç sahiplerine eksiksiz olarak bildirilmektedir.

Araçlarınızın teknik açıdan her hangi bir problem yaşatmasını istemeyenlerin servis bakımlarına gerekli hassasiyeti göstermeleri tavsiye edilmektedir.

istanbul reno servisi

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın