Google ve Ford sürücüsüz otomobil için ortak olacak

Google ve Ford ortaklığında kendi kendine revan otomobili üretilecek.

Yahoo Autos kanatından gösterilen bir rapora göre, gelişen hızla gelişen teknolojinin müjdeci şirketlerinden Google ve dünyanın en iyi otomotiv firması Ford, kendi kendine revan otomobilleri bile üretecekler. laedri kaynaklardan elde edilen bilgilere için bu ortaklık, Las Vegas’ta düzenlenecek olan tüketici Elektroniği Fuarı CES 2016’da ilan edilecek.

Ortak adım ile Google teknolojisini kullanarak kendi kendine giden otomobiller üretecek bir şirket kurulacak ve bu ortaklık meşru olarak Ford’dan kısmen ayrı olacak. Google doğrusu sutaş anda, kapsül şekilli onlarca arabasını memleketi ABD, Kaliforniya eyaletine mecbur Mountain View’in şu demek oluyor ki gün Austin’ın halk sokaklarında da sınav ediyor.

Şirket az sene mukaddema kendi kendine makine sürüş üstünde çalışmaya başladı. ayrıca birtakım makine firmaların doğrusu teselsül Ford da kendi kendine sürüş taşıt teknolojisi üstünde çalışıyor.

Uzaya gidip son dönen SpaceX roketi gün yazdı! (Video)

Uzmanlar, kendi kendine revan otomobillerin tam anlamıyla sokaklarda olması için daha fena yıl bulunduğunu ve sokakların buna apiko hale getirilmesinin vakit alacağını söylüyor. Bakalım Ford ve Google bu ortaklıkta liyakatli olabilecek mi?

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın