Citroen DS 4 Yeni Motor Seçenekleri

yeni-citroen-ds4-fiyatlari

C4 modelinden sonra DS4 modelinde de makyajlama işlemini bitiren Citroen markası yeni seçenekleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle tasarım anlamında renk seçeneklerini artıran firmanın farklı motor seçenekleri de sunacaktır.

3 yıl önce satışa çıkarılan modelin günümüze kadar üç farklı tavan rengiyle satışa sunulduğu bilinmekteydi. Yeni seçeneklerle birlikte tavan renklerine iki farklı renk daha eklenmiştir. Yeni renk seçeneklerinin beyaz ve kırmızı olduğu belirtilmektedir. ile birlikte 2 farklı motor sunmaktadır. Sunulan bu motorlar 3 ve 4 silindirli olarak karşımıza çıkıyor. 3 silindirli olan motorda yakıt olarak benzin kullanılırken 130 hp güç elde edilebilmektedir. 4 silindirli dizel versiyonda ise 120 hp değerinde güç üretimi yapılabiliyor.

Modelin sahip olduğu eski motorlara göre çok daha ekonomik ve verimli olacağı belirtilen bu yeni motorların yüzde 44 oranında daha fazla tork ürettiği belirtilmektedir. modelinde teknolojik anlamında da gelişmelerin sağlandığı vurgulanıyor. Özellikle geliştirilmiş navigason sisteminin bu araçta kullanılacağını belirten firma dikkatleri üzerine çekmeyi amaçlamaktadır.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın