2015 Lada Xray Geliyor

2015-lada-xray-fiyati

Rus otomobil üreticisi Lada son günlerde otomobil dünyasında büyük yankılar meydana getirmeye devam etmektedir. 2015 yılını bir geri dönüş olarak kabul etmek isteyen firma ülkemizdeki faaliyetlerini de başarılı bir şekilde artırmayı hedefliyor. Uygun fiyatlı otomobiller üretmesiyle bilinen markanın 2015 modellerinde de aynı stratejiyi uygulaması beklenmektedir.

Ülkemizde son zamanlarda faaliyet gösteren otomobil markaları arasında büyük bir rekabet ortmının bulunduğu dikkatlerden kaçmıyor. Lada markasının faaliyetlerine yeniden başlamasıyla birlik rekabetin daha da kızışacağı çok açık ve net bir şekilde söylenebilir.

2012 yılında otomobil fuarında Lada tarafından yapılan tanıtımlarda Xray modeli bir concept olarak gösterilmişti. 2015 yılı itibariyle firma bu aracın üretimini yapmaya karar verdi. SUV segmentinde yer alacak yeni modelin hem 2 hem de 5 kapılı versiyonları üretilecektir. modelinin tam olarak ne zaman piyasaya sunulacağı ve fiyatının ne olacağı konusunda net bilgiler bulunmamaktadır.

Paylaşılan fotoğraflar göz önüne alındığında modelin sıra dışı bir iç ve dış tasarıma sahip olacağı görülüyor. Ayrıca Xray modelinde üstün teknolojilerin kullanılarak üretileceği belirtiliyor.

2015 lada modelleri

Popüler Başlıklarımızdan Bazıları:

  • lada xray
  • lada xray concept türkiye
  • lada xray concept 2
  • yeni lada ne zaman geliyor
  • lada xray 2

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın