2015 Hyundai Accent Blue 1.4 Prime İncelemesi

2015-yeni-accent-blue-fiyatlari

2015 yılına hızlı bir giriş yapan Hyundai hem yeni modelleri hem de makyajlanmış 2015 modelleriyle dikkatleri üzerine çkemeyi başarmaktadır. Markanın en çok tutulan araçları arasında yer alan Accent Blue modeli hem teknik özellikleri hem de fiyatıyla büyük bir ilgi görüyor.

Aracın sportif ve modern dış hatlarının yanı sıra birçok ayrıntının kullanıldığı dikkatleri çekiyor. İç mekan tasarımında da ise ilk başta kullanım açısından zor gibi görünen konsol bölümüne alışılmasından sonra sürücülere hem pratiklik hem de sürüş zevki sunulduğu söylenebilmektedir.

hyundai-accent-kampanyalari

Teknik Özellikleri

Aracın güç ünitesinde yer alan 1.4 litre hacmindeki motorda yakıt olarak benzin kullanılmaktadır. motor seçeneğinde 100 HP güç elde edilebilmektedir. Maksimum tork değerinin 133 Nm olduğu bu modelde maksimum hız fabrika verilerinde 185 kilometre olarak belirtilmektedir. Modelin otomatik şanzıman seçenekleri de bulunmakta fakat bu versiyonda güç aktarımı 6 ileri maneul şanzımanla sağlanıyor.

2015 Accent Blue Yakıt Tüketimiyle Dikkat Çekiyor

Aracın oldukça başarılı bir performans grafiğine sahip olmasına rağmen yakıt tüketimindeki başarı büyük bir beğeni görüyor. şehir içinde 7.6 litre, şehir dışında ise 4.8 litre tüketmektedir.

ise şuan 53.490 TL olarak karşımıza çıkıyor.

hyundai-accent-blue

 

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın